Biokompensatoriai

Aiškinamoji dalis

Gyvenimo kokybės gerinimas, didinant energetiką ir atkuriant žmogaus vientisumą.

Žmogaus biokompensatorius stiprina adaptacinius gebėjimus, atkurdamas jo informacinius ryšius, nuimdamas konfliktą ir įtampą. Daro teigiamą poveikį visoms gyvenimo sritims, gerindamas jo kokybę. Poveikis yra įvairiapusis ir visa apimantis, turi sveikatinimo poveikį visoms gyvybiškai svarbioms organizmo sistemoms.

Energetinio potencialo didinimas.

Organizmas nustoja švaistyti išteklius šalutinės, jam nereikalingos informacijos apdorojimui ir niekaip į ją nereaguoja. Sutaupyti ištekliai naudojami organizmo energetinei sistemai atkurti.

Gerėja visi energetinio švytėjimo rodikliai. Daugelis žmonių jaučia šią šviesą. Jie jaučia diskomfortą, bendraudami su žmonėmis, kurių švytėjimo lygis yra žemas. Tuomet, kai žmonės su geru švytėjimu yra patrauklūs, jie tampa pastebimi, į juos kreipiamas dėmesys. Sąvoka „šviesūs žmonės“ yra visai ne metafora, o realūs žmonės, turintys aukštą švytėjimo lygį (energetiką), su kuriais lengva ir jauku.

Prislėgtų organizmo sistemų normalizacija.

Įvairiuose laboratorinių tyrimų centruose atlikti bandymai patvirtino, kad pagrindinis įrenginio naudojimo efektas –  prislėgtų organizmo sistemų (imuninės, endokrininės, širdies ir kraujagyslių, ir kitų) normalizacija. Jis pasireiškia tuo, kad jeigu kontroliuojamas parametras yra žemiau normos, tai jis didėja, o jeigu aukščiau, tai mažėja. Tai reiškia, kad visos organizmo sistemos pamažu ima artėti link normos. Pradinėms reikšmėms esant normoje, niekas nevyksta. Todėl negali pakenkti organizmui ir neturi neigiamo šalutinio poveikio. Naudojimas su bet kuria terapija padės greičiau pasveikti. Mažėja nuovargis, gerėja miegas. Sustiprėja asmens kokybių rodiklių paskatintas pasitikėjimas savimi.

Psichologinio stabilumo sustiprinimas.

Atkuriant informacinius ryšius įrenginio vartotojai gauna pilnesnę informaciją iš supančio Pasaulio. Stiprėja jų intuicija, gerėja priimamų sprendimų kokybė. Žmogus  atranda savyje naujas savybes, kurios anksčiau nebuvo naudojamos, bet visada egzistavo kaip „slapti“ gebėjimai.

Sąveikų suma atveria gyvenimo pilnatvę, užpildydama gyvenimą nauju turiniu, naujais ryšiais ir pažintimis. Realizuojant sudėtingas ryšių sistemas, anksčiau neįmanomi įvykiai tampa įmanomais. Tokios ryšių sistemos vystymasis vyksta palaipsniui ir nesustabdomai, pasireikšdamas netikėtos sėkmės ir sutapimo įvykiais. Sutapimai tampa įprasti, sudarydami pasiekiamos realybės foną.

Kitais žodžiais tariant, darbuose ir santykiuose atsiranda sėkmė bei gerėja sveikata.

Vidinių ryšių vientisumo užtikrinimas leidžia teisingai planuoti ir realizuoti savo veiksmus erdvėje, vengiant vietų, kuriose galimos katastrofos arba nelaimės. Gyvybingumo saugumo didinimas vyksta mažinant nelaimingų atsitikimų ir katastrofų tikimybę.

Supratimo barjerų šalinimas.

Vienas ryškiausių ir dažnai pastebimų įrenginio naudojimo efektų yra žmonių tarpusavio supratimo gerinimas. Daugėja geranoriškumo, mažėja agresijos lygis.