Sveikatos apsauga

Nervų sistema, širdis – veikia ypatingų elektrinių srovių-signalų dėka, tai pastebėtina ir apie kitus organus, jų tarpusavio ryšius. Oficialioje medicinoje kai kurie šios srities parametrai tiriami prietaisais, galvos smegenų veikla (“nervų srovės”) – encefalografu, širdies – kardiografu. Prietaisai naudojami veiklos daliniam reguliavimui – stimuliavimui arba slopinimui.
Rečiau tiriami subtilesni dalykai ar taikoma nemedikamentinė paveika. Žmogaus organizmo “spinduliuotė” – Kirlian (GDV kamera), biologiškai aktyvių taškų būklė, reakcija į skirtingus dirgiklius – Voll, Schimmel metodais…

Net silpną elektromagnetinį lauką sukuriantys prietaisai veikia nervų sistemą, tai gali sąlygoti “nepaaiškinamą” nuovargį, emocinės būsenos pablogėjimą, ilgainiui – organų veiklos sutrikimus. Kartu su kitais patogeniniais faktoriais poveikis stiprėja.
Mūsų šalyje elektromagnetinės taršos įtaka nuvertinama, nors pastebima ir keistomis prietaisų triktimis, sąlygotomis ir tarpusavio nesuderinamumo.
Praeitame šimtmetyje tyrinėtojai pastebėjo įvairų poveikį biologiniams objektams – taikant elektrinį, magnetinį, akustinį, šviesos lauką. Naudojama ir tobulinama “eksperimentinėje” medicinoje – naikinant vaistams atsparius mikroorganizmus, atstatant nervų ir kitų žmogaus sistemų pusiausvyrą – „energetiką“, normalizuojant vidaus organų veiklą.
Tai pozityvus technika valdomo poveikio panaudojimas.

Vystantis technologijoms ir įvairiai elektroninei technikai tampant sunkiau atskiriama gyvensenos dalimi, aplinka nesuinteresuota sutikti, jog savaiminis elektroninių prietaisų poveikis gali būti stipriai žalingas sveikatai. Tik kai kuriose uždaro tipo įstaigose darbuotojai vilki specialius drabužius, naudoja priemones, sumažinančias patogenų poveikį, iš dalies atstatančias energinę būseną. Kadaise itin aukšto dažnio elektromagnetinė spinduliuotė buvo naudojama tik terapiniais tikslais, o jos nevaldomo poveikio žala pastebėta ir reprodukcinei, ir, bendrai asmens savijautos kokybei. Dabar tai tampa dažnesne naujos kartos tinklinių prietaisų sukuriama pasekme…