Sveikatos apsauga

Dažnas žino, jog nervų sistema funkcionuoja ypatingų elektrinių signalų pagrindu. Jos būklė fiksuojama šiais prietaisais ir metodais: galvos smegenų srovės – encefalografu; viso kūno arba tam tikrų taškų skleidžiamas laukas – Kirlian metodu; elektrinės varžos pokytis, rezonansas į konkretų dažnį – Folio metodu.

Mus supantys, net silpną elektromagnetinį lauką sukuriantys prietaisai veikia nervų sistemą, ir šis poveikis sąlygoja nepaaiškinamą nuovargį, emocinės būsenos pablogėjimą, kai kada – ir vidaus organų veiklos sutrikimus. Mūsų šalyje ryškus elektromagnetinio ir kitų laukų poveikis ar žala žmogui nėra oficialiai pripažįstama, tačiau dar 1939 metais, vokiečių mokslininkams atliekant tyrinėjimus, pastebėta, jog net silpnas elektromagnetinis laukas, priklausomai nuo virpesių dažnio ir kitų parametrų, veikia žmogų. Šis atradimas buvo sėkmingai pritaikytas karinėje medicinoje – naikinant vaistams atsparius parazitinius mikroorganizmus, atstatant tinkamą nervų sistemos pusiausvyrą -energetiką, normalizuojant vidaus organų veiklą. Tai – pozityvus ir tikslingas elektromagnetinio lauko panaudojimas.

Vystantis technologijoms ir įvairiai elektroninei technikai tampant neatskiriama žmogaus gyvenimo dalimi, komersantai niekuomet nebuvo suinteresuoti sutikti, jog savaiminis elektroninių prietaisų sukuriamo lauko poveikis gali būti pražūtingas žmogaus sveikatai. Ir tik kai kuriose karinėse struktūrose radijo ryšių darbuotojai vilki specialius drabužius, naudoja priemones, sumažinančias žalingą poveikį bei atstatančias energetinę pusiausvyrą. Kasdieniame gyvenime tokių saugos priemonių naudojimas nėra skatinamas,nes viešas poveikio (žalos) pripažinimas komerciškai nenaudingas – tai tik papildomos išlaidos ir vartotojų, ir darbuotojų apsaugai.

Susidomėjusiems savo sveikatos gerove siūlome naudoti bent mažas asmenines saugos priemones…