Patalpai

Kaip veikia Bio kompensatorius patalpai ?

Bio kompensatorius patalpai

Daugeliui žmonių supantis pasaulis suvokiamas šešiais jutimo organais. Tačiau didžioji informacijos dalis (beveik 80%) gaunama regėjimu. Tačiau akimis matome elektromagnetinį spinduliavimą tik optiniame diapazone, kuris sudaro mažytę dalį visos elektromagnetinio spinduliavimo skalės.  Tarsi matome pasaulį per mažytę optinio diapazono skylutę ir stengiamės suprasti, kaip jis sukurtas. Nematome savo auros, oro, jeigu jis švarus, erdvės struktūros, ir daug kitko. Todėl mums nematomas pasaulis yra nesuvokiamas. Tačiau jis gali stipriai veikti žmones. Galime jausti jo poveikį pagal pasikeitusią savijautą, nuotaiką, norus. Šis poveikis ne visada būna teigiamas.

Pavyzdžiui, egzistuoja sąvoka – geopatogeninė zona. Šioje zonoje gali blogėti žmogaus savijauta, didėti agresyvumas. Ilgai būnant geopatogeninėje zonoje skatinamos ligos. Anksčiau egzistavo sąvokos: švari vieta ir mirtina vieta. Švariose vietose statydavo šventyklas, gyvenvietes. Mirtinų vietų vengdavo. Dabar statyboje šių sąvokų nėra. Daugelis žmonių neįsivaizduoja, kokiose vietose gyvena. Prie gamtinių grėsmių žmonės išmoko pridėti dirbtinas. Netinkamai sudėtos komunikacijos, laidai namų sienose, netinkami architektūriniai sprendimai – visa tai yra papildomi patalpų erdvinės struktūros iškraipymai. Tokiose patalpose žmonės jaučiasi nejaukiai, greitai pavargsta, dažniau klysta. Erdvės struktūrų poveikį žmonėms galima fiksuoti įranga, pavyzdžiui, išmatuoti jų švytėjimo lygį Kirliano metodu. Geroje, švarioje erdvėje žmogus švyti ryškiai, o užterštoje erdvėje jo švytėjimas silpnas ir turi struktūros defektų.

Bio kompensatorius patalpai, skirtas patalpų erdvės struktūrai taisyti. Minimaliai įį sudaro du lipdukai langui, ar parinktai krypčiai patalpoje. Įrenginiui veikiant, vyksta srauto struktūros modifikacija. Rezultatas – pro šį langą ar šia kryptimi sklindanti šviesa (energija) įgauna struktūrų – žmogaus ir erdvės struktūrų – derinimo savybių. Turima omeny ne tik matoma šviesa, bet ir nematoma spinduliavimo spektro dalis. Todėl įrenginys veikia ne tik patalpose su langais, bet beveik kiekvienoje patalpoje.

Kai patalpos erdvės struktūra suderinta su žmogaus struktūra, tai į šią erdvę žmonės lengvai ateina. Jiems ten jauku ir malonu. Pamažu susitvarko tarpasmeniniai santykiai, gerėja savijauta. Didėja darbingumas, kūrybinis aktyvumas. Aura tampa ryškesnė, didėja jos apimtis ir tankis. Tai reiškia, žmonių gyvenimo kokybė šiose patalpose pagerėjo, o tai atsispindės jų kasdieniniuose darbuose ir įvykiuose.